Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę GM, pomocnikiem, pomysłodawcą.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

193371425393094369483.png

 

 

 

 

 

 

148211425393094369483.png


Nie którzy może mnie już znają. Mam na imię Mateusz, mam 17lat w tym roku  osiemnastka.  Pochodzę z woj. mazowieckiego dokładnie Radom. Chodzę do liceum o profilu informatycznym. Interesuję się tworzeniem muzyki, grą na keyboardzie, oraz grami komputerowymi.

856281425393094369483.png

Metina pokazał mi kolega. Moim pierwszym serwerem był Astral s2. Osiągnąłem tam woja 78lvl, buffa 75lvl, i wiele innych pobocznych postaci. Skończyłem grać po wprowadzeniu update na grotę i bronie 80lvl. Od tamtego czasu grałem na wielu serwerach prywatnych, choć już wcześniej grałem m.in. na csyt2. Przez długi czas gry w metina interesowałem się nie tylko rozgrywką ale i tworzeniem serwerów. Przyznam ,że ta gra ma dla mnie największe znaczenie i odczuwam do niej czysty sentyment (być może masz tak samo) dlatego postanowiłem dać coś od siebie dla innych graczy. Miałem okazję samemu założyć kilka serwerów hamachi, oraz pomagać innym przy ich serwerach.


920561425393094369483.png

-Od strony tworzenia serwerów mogę pomóc przy pracy na plikach serwerowych, testowaniu, wykrywaniu bugów. Posiadam wiele nie wykorzystanych w metinie pomsłów (mam własny projekt serwera).

-Mogę pomóc przy stronie internetowej, prowadzić fanpage na fb, oraz nagrywać filmiki, zapowiedzi na youtube. Dodam ,że mam fanpage na youtube ponad 3 tysiące lajków młoda grupa wiekowa kilkaset z nich na pewno gra w metina. 

- Pomogę przy robieniu prezentacji, robieniu zdjęć do prezki itp

Po starcie serwera dołożę wszelkich starań aby gracze przestrzegali zasad. Mogę tworzyć różne eventy.

- Będę rozwiązywać problemy graczy i dla każdego służyć radą.

 

 

186501425393094369483.png

 

Nie będę pisał ,że mogę grać od 5-10 godzin dziennie... Wystarczy to ,że kiedy będę potrzebny mogę odrazu się stawić mam czas i na obowiązki i  przyjemności. Wiadomo każdy ma swoje życie prace, szkołę.

 

Co do tworzenia serwerów powiem wprost ,że bardzo mnie ten temat interesuję szybko przyswajam wiedzę  i robię to z wielkim zapałem. Dlatego właśnie chciałbym go wykorzystać w jakimś ciekawym projekcie na poziomie.  

 

904111425393094369483.png

Opublikowano

Podanie cholernie mi się estetycznie podoba jednak boli mnie, że robisz ten sam głupi błąd co znaczna część osób oferujących pomoc przy serwerze..

Piszecie w doświadczeniu w 99% to ile gracie w tą grę i jakie to lvl'e powbijaliście.. Fakt, trzeba znać grę, ale czy to zalicza się do doświadczenia na danym stanowisku?

Nie lepiej po prostu napisać, że nie miałeś okazji być Game Masterem ale wiele razy widziałeś pracę innych osób i uważasz, że nadasz się na daną pozycję?

Wiadomo, każdy jakoś zaczynał.. Niemniej jednak polecę Cię ze względu na estetykę podania oraz widoczne ogromne chęci.

Powodzenia i wytrwałości, bo czasem cholernie ciężko wytrzymać z dzieciakami na serwerze, które pytają Ciebie gdzie znajdą metina.. Pozdrawiam!

Opublikowano

Podanie cholernie mi się estetycznie podoba jednak boli mnie, że robisz ten sam głupi błąd co znaczna część osób oferujących pomoc przy serwerze..

Piszecie w doświadczeniu w 99% to ile gracie w tą grę i jakie to lvl'e powbijaliście.. Fakt, trzeba znać grę, ale czy to zalicza się do doświadczenia na danym stanowisku?

Nie lepiej po prostu napisać, że nie miałeś okazji być Game Masterem ale wiele razy widziałeś pracę innych osób i uważasz, że nadasz się na daną pozycję?

Wiadomo, każdy jakoś zaczynał.. Niemniej jednak polecę Cię ze względu na estetykę podania oraz widoczne ogromne chęci.

Powodzenia i wytrwałości, bo czasem cholernie ciężko wytrzymać z dzieciakami na serwerze, które pytają Ciebie gdzie znajdą metina.. Pozdrawiam!

Kolejny raz napisales coś czego nie rozumiesz nigdzie nie zostało zawarte ze zna sie na wszystkim w 99,99 % a Ty sugerujesz ze z jego wypowiedzi tak wynika znów nie potrafisz przeczytać dokładnie zrozumiec co chce przekazać osoba piszaca i dlatego to negujesz to Ty sugerujesz ze na tyle sie zna a nie On nigdzie nie zostało to zawarte opisał to co dotyczy jego dowiaddczenia z gra metin2 dlatego uważam ze ładnie opisał i można polecić ;)

Opublikowano

Podanie cholernie mi się estetycznie podoba jednak boli mnie, że robisz ten sam głupi błąd co znaczna część osób oferujących pomoc przy serwerze..

Piszecie w doświadczeniu w 99% to ile gracie w tą grę i jakie to lvl'e powbijaliście.. Fakt, trzeba znać grę, ale czy to zalicza się do doświadczenia na danym stanowisku?

Nie lepiej po prostu napisać, że nie miałeś okazji być Game Masterem ale wiele razy widziałeś pracę innych osób i uważasz, że nadasz się na daną pozycję?

Wiadomo, każdy jakoś zaczynał.. Niemniej jednak polecę Cię ze względu na estetykę podania oraz widoczne ogromne chęci.

Powodzenia i wytrwałości, bo czasem cholernie ciężko wytrzymać z dzieciakami na serwerze, które pytają Ciebie gdzie znajdą metina.. Pozdrawiam!

To że Ci się nie udaje to nie hejtuj innych XDDDDDDDDDDDDDDDD

Może chce zacząć z posadą MistrzaGry i nigdzie nie był na stanowisku.

 

@Temat

 

Mogę polecić ;)

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Podanie cholernie mi się estetycznie podoba jednak boli mnie, że robisz ten sam głupi błąd co znaczna część osób oferujących pomoc przy serwerze..

Piszecie w doświadczeniu w 99% to ile gracie w tą grę i jakie to lvl'e powbijaliście.. Fakt, trzeba znać grę, ale czy to zalicza się do doświadczenia na danym stanowisku?

Nie lepiej po prostu napisać, że nie miałeś okazji być Game Masterem ale wiele razy widziałeś pracę innych osób i uważasz, że nadasz się na daną pozycję?

Wiadomo, każdy jakoś zaczynał.. Niemniej jednak polecę Cię ze względu na estetykę podania oraz widoczne ogromne chęci.

Powodzenia i wytrwałości, bo czasem cholernie ciężko wytrzymać z dzieciakami na serwerze, które pytają Ciebie gdzie znajdą metina.. Pozdrawiam!

Dzięki za opinie. Ja to napisałem ponieważ chciałem poinformować ,że mam doświadczenie z grze. Myślę ,że osoba która mało grała w metina nie będzie się dobrze spisywać na tym stanowisku. Doświadczenie w pracy na stanowisku GM'a to już inna kwestia. Faktycznie mało napisałem na ten temat. 

Opublikowano

Bardzo fajna prezentacja swojej osoby jak i własnej działalności, jest ładnie i estetycznie, da się czytać.

Polecam, czemu nie :)

Opublikowano

Przeczuwam ze ta osoba do mateo a wiadomo jak sie mateo zajmuje serwerami :[

Nie znam żadnego mateo oO   nie pisz takich komentów bo one nic nie wnoszą.

Dodam ,że mam fanpage na youtube ponad 3 tysiące lajków młoda grupa wiekowa kilkaset z nich na pewno gra w metina. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...